Meny
Search
Search
Hjem til jul 2025

Hjem til jul 2025

23. desember 2025
Suksess på tampen av året
For en avslutning! Årets siste arrangement, HJEM TIL JUL på Ælvespeilet, ble en stor suksess med 140 påmeldte, stinn brakke og topp stemning. Utstillere og deltakere fylte lokalet til randen, og energien var til å ta og føle på.

Fra scenen sørget Atle Pettersen for ekte julestemning med vakker sang, før vi fikk tre spennende pitcher fra Bilfinger, Egde og Google. Bedriftene delte innsikt og muligheter – og skapte nysgjerrighet hos mange av de fremmøtte.

Etter sceneshowet var det fullt trøkk på standene. Rapportene tyder på at det var mange aktuelle nye grenlendere blant de besøkende – akkurat det næringslivet i regionen ønsker seg!
Oppsummert: HJEM TIL JUL ble en perfekt avrunding på et år med samarbeid, nettverksbygging og inspirasjon. Takk til alle som bidro til å gjøre dette til en minnerik kveld!

folk folk
folk folk
 
Møteplassen
facebook
Top Image

Bli kjent med Grenland Næringsforening

Siden 1884 har vi jobbet for samarbeid, nettverk og næringspolitisk gjennomslag for næringslivet. Vi samler beslutningstakerne i regionen og er en samlet stemme for næringslivet. 
I vårt nettverk har vi de fleste bransjer, og vi har tett dialog med offentlige myndigheter. Medlemskapet er rimelig, og jo flere vi er - jo sterkere står vi SAMMEN!
BLI MEDLEM